BASKET FEMININO. SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 – XORNADA 4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
| |
9,00
|
LUGO A. PAZO
|
POSTO 16/15
O BARCO
|
37
|
MONFORTE
|
39
| |
10,00
|
LUGO A. PAZO
|
POSTO14/13
BRAGA
|
14
|
VALONGO
|
42
| |
11,00
|
LUGO A. PAZO
|
POSTO 12/11
VILA REAL
|
20
|
PORTO
|
31
| |
12,00
|
LUGO A. PAZO
|
POSTO 10/9
V. CASTELO
|
14
|
GAIA
|
40
| |
13,00
|
LUGO A. PAZO
|
POSTO 8/7
OURENSE
|
58
|
CARBALLO
|
21
| |
17,00
|
LUGO A. PAZO
|
POSTO 6/5
MATOSINHOS
|
23
|
PONTEVEDRA
|
44
| |
18,00
|
LUGO A. PAZO
|
CAMPIÓN A
MAIA
|
33
|
CAMPIÓN C
LUGO
|
39
|
1
|
19,00
|
LUGO A. PAZO
|
CAMPIÓN B
VIGO
|
28
|
CAMPIÓN D
SANTIAGO
|
43
|
2
|
BASKET MASCULINO. SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 – XORNADA 4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
| |
9,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO14/15
MONFORTE
|
25
|
V. REAL
|
28
| |
10,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO 12/11
O BARCO
|
30
|
BRAGA
|
33
| |
11,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO 10/9
V.N. GAIA
|
42
|
PONTEVEDRA
|
25
| |
12,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO 8/7
VIANA
|
32
|
CARBALLO
|
44
| |
12,00
|
ANEXO PAZO
|
GAN 15/14 – P. 13
V. REAL |
34
|
BRAGANÇA
|
30
| |
13,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO 6/5
OURENSE
|
39
|
LUGO
|
33
| |
17,00
|
LUGO PAZO
|
CAMPIÓN A
MAIA
|
26
|
CAMPIÓN B
SANTIAGO
|
41
|
1
|
18,00
|
LUGO PAZO
|
CAMPIÓN C
MATOSINHOS
|
50
|
CAMPIÓN D
OPORTO
|
38
|
2
|
FÚTBOL
SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 – XORNADA 4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
| |
10,00
|
GÁNDARAS 1
|
POSTO 16 /17
PESO DA RÉGUA
|
4
|
CARBALLIÑO
|
1
| |
10,00
|
GÁNDARAS 1
|
POSTO 14/13
MACEDO
|
0
|
MONFORTE
|
2
| |
10,00
|
GÁNDARAS 2
|
POSTO 12/11
PORTO
|
1
|
VILA REAL
|
0
| |
10,00
|
GÁNDARAS 2
|
POST 10/9
EUROCIDADE
|
0
|
V.N. GAIA
|
6
| |
11,00
|
GÁNDARAS 2
|
POSTO 8/7
O BARCO
|
2
|
OURENSE
|
6
| |
11,00
|
GÁNDARAS 2
|
POSTO 6/5
MAIA
|
0
|
MATOSINHOS
|
1
| |
11,00
|
GÁNDARAS 1
|
GANADOR 1
LUGO
|
1
|
GANADOR 3
GUIMARAES
|
3
| |
12.00
|
GÁNDARAS 2
|
PESO DA REGUA
|
3
|
SARRIA
|
1
| |
12,00
|
GÁNDARAS 1
|
GANADOR 2
PONTEVEDRA
|
0
|
GANADOR 4
SANTIAGO
|
3
| |
13.00
|
FINAL XORNADA 4.
|
BALONMÁN. SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 – XORNADA 4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
| |
11,00
|
SARRIA
|
CAMPIÓN A
MAIA
|
24
|
SUBCAMPIÓN B
GUIMARAES
|
18
|
1
|
12,00
|
SARRIA
|
CAMPIÓN B
BRAGA
|
25
|
SUBCAMPIÓN A
PORTO
|
16
|
2
|
16,00
|
SARRIA
|
POSTO 11/10
LUGO
|
25
|
PESO DA RÉGUA
|
22
| |
17,00
|
SARRIA
|
POSTO 8/7
OURENSE
|
13
|
V.N. GAIA
|
29
| |
18,00
|
SARRIA
|
POSTO 6/5
PONTEVEDRA
|
18
|
VIGO
|
23
| |
19,00
|
SARRIA
|
GANAD(11-10) -
LUGO |
11
|
MATOSINHOS
|
39
|
VOLEI. SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 – XORNADA 4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
9,00
|
POSTO14/13
|
OURENSE
|
0
|
PONTEVEDRA
|
2
|
|
10,00
|
POSTO 12/11
|
VIANA
|
2
|
BRAGA
|
0
|
|
11,00
|
POSTO 10/9
|
GUIMARAES
|
2
|
NARÓN
|
1
|
|
12,00
|
POSTO 8/7
|
LUGO
|
0
|
VIGO
|
2
|
|
13,00
|
POSTO 6/5
|
GAIA
|
2
|
MAIA
|
0
|
|
17,00
|
MONFORTE
|
CAMPIÓN A
FAMALICAO
|
0
|
CAMPIÓN B
MATOSINHOS
|
2
|
1
|
18,00
|
MONFORTE
|
CAMPIÓN C
OPORTO
|
2
|
MELLOR 2º
MONFORTE
|
0
|
2
|