BASKET FEMININO
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
9,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
CARBALLO
|
35
|
MONFORTE
|
18
|
A
|
10,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
MATOSINHOS
|
33
|
V.
CASTELO
|
23
|
A
|
11,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
V.N. GAIA
|
26
|
VIGO
|
41
|
B
|
12,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
MAIA
|
52
|
O BARCO
|
18
|
B
|
13,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
SANTIAGO
|
42
|
PORTO
|
26
|
C
|
|
14,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
VALONGO
|
34
|
LUGO
|
44
|
C
|
|
15,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
BRAGA
|
18
|
OURENSE
|
46
|
D
|
|
16,00
|
LUGO
PAZO CENTRAL
|
VILA REAL
|
20
|
PONTEVEDRA
|
35
|
D
|
|
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
||
17,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
CAMPIÓN A
MATOSINHOS |
31
|
SUBCAMP.
B
MAIA |
40
|
A
|
|
18,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
CAMPIÓN B
VIGO |
52
|
SUBCAMP.
A
CARBALLO |
25
|
B
|
|
19,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
CAMPIÓN C
LUGO |
50
|
SUBCAMPIÓN
D
OURENSE |
23
|
C
|
|
20,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
SUB C
SANTIAGO |
42
|
CAMPIÓN D
PONTEVEDRA |
39
|
D
|
|
BASKET FEMININO. SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 –
XORNADA 4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
9,00
|
LUGO A.
PAZO
|
POSTO
16/15
O BARCO
|
MONFORTE
|
|||
10,00
|
LUGO A.
PAZO
|
POSTO14/13
BRAGA
|
VALONGO
|
|||
11,00
|
LUGO A.
PAZO
|
POSTO
12/11
VILA REAL
|
PORTO
|
|||
12,00
|
LUGO A.
PAZO
|
POSTO
10/9
V.
CASTELO
|
GAIA
|
|||
13,00
|
LUGO A.
PAZO
|
POSTO 8/7
OURENSE
|
CARBALLO
|
|||
17,00
|
LUGO A.
PAZO
|
POSTO 6/5
MATOSINHOS
|
PONTEVEDRA
|
|||
18,00
|
LUGO A.
PAZO
|
CAMPIÓN A
MAIA
|
CAMPIÓN C
LUGO
|
1
|
||
19,00
|
LUGO A.
PAZO
|
CAMPIÓN B
VIGO
|
CAMPIÓN D
SANTIAGO
|
2
|
BASKET MASCULINO
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
9,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
CARBALLO
|
31
|
LUGO
|
37
|
A
|
10,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
BRAGANÇA
|
25
|
V.
CASTELO
|
36
|
A
|
11,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
SANTIAGO
|
40
|
PONTEVEDRA
|
32
|
B
|
12,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
V. REAL
|
21
|
V.N .
GAIA
|
40
|
B
|
13,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
OURENSE
|
77
|
MONFORTE
|
19
|
C
|
||
14,00
|
LUGO
ANEXO II PAZO
|
BARCO
|
23
|
MAIA
|
38
|
C
|
||
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|||
21,00
|
LUGO PAZO
|
CAMPIÓN A
LUGO
|
31
|
1º DOS
TERCEIROS M. CLASIFICADO
MAIA
|
35
|
A
|
18,00
|
LUGO PAZO
|
CAMPIÓN B
SANTIAGO
|
49
|
2º DOS
TERCEIROS M. CLASIFCADO
VIANA
CASTELO
|
18
|
B
|
19,00
|
LUGO PAZO
|
SUBCAMPIÓN
C
MATOSINHOS
|
58
|
SUBCAMPIÓN
A
CARBALLO
|
30
|
C
|
20,00
|
LUGO PAZO
|
CAMPIÓN C
OURENSE
|
41
|
SUBCAMP.
B
PORTO
|
46
|
D
|
BASKET MASCULINO. SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 –
XORNADA 4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
9,00
|
LUGO
PAZO
|
POSTO14/15
MONFORTE
|
V. REAL
|
|||
10,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO
12/11
O BARCO
|
BRAGA
|
|||
11,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO
10/9
V.N. GAIA
|
PONTEVEDRA
|
|||
12,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO 8/7
VIANA
|
CARBALLO
|
|||
12,00
|
ANEXO
PAZO
|
GAN
15/14 – P. 13
|
BRAGANÇA
|
|||
13,00
|
LUGO PAZO
|
POSTO 6/5
OURENSE
|
LUGO
|
|||
17,00
|
LUGO PAZO
|
CAMPIÓN A
MAIA
|
CAMPIÓN B
SANTIAGO
|
1
|
||
18,00
|
LUGO PAZO
|
CAMPIÓN C
MATOSINHOS
|
CAMPIÓN D
OPORTO
|
2
|
FÚTBOL
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
11,00
|
GÁNDARAS
2
|
O BARCO
|
1
|
PESO DA
RÉGUA
|
3
|
A
|
11,00
|
GÁNDARAS
2
|
PORTO
|
0
|
LUGO
|
4
|
A
|
11,00
|
GÁNDARAS
1
|
MATOSINHOS
|
1
|
PONTEVEDRA
|
3
|
B
|
11,00
|
GÁNDARAS
1
|
VILA REAL
|
4
|
SARRIA
|
2
|
B
|
12,00
|
GÁNDARAS
2
|
MAIA
|
1
|
EUROCIDADE
|
0
|
C
|
12,00
|
GÁNDARAS
2
|
OURENSE
|
8
|
CARBALLIÑO
|
0
|
C
|
12,00
|
GÁNDARAS
1
|
SANTIAGO
|
1
|
GUIMARAES
|
0
|
D
|
12,00
|
GÁNDARAS
1
|
MONFORTE
|
1
|
V.N. GAIA
|
3
|
D
|
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
17,00
|
GÁNDARAS
2
|
CAMPIÓN A
LUGO(G PEN) |
0
|
SUBCAMP. B
MATOSINHOS |
0
|
1
|
17,00
|
GÁNDARAS
2
|
SUBCAMP. A
O BARCO |
0
|
CAMPIÓN B
PONTEVEDRA |
4
|
2
|
18,00
|
GÁNDARAS
1
|
CAMPIÓN C
OURENSE |
0
|
SUBCAMP. D
GUIMARAES |
1
|
3
|
18,00
|
GÁNDARAS
1
|
SUBCAMP C
MAIA |
2
|
CAMPIÓN D
SANTIAGO |
3
|
4
|
SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 – XORNADA 4.
SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
10,00
|
GÁNDARAS
1
|
POSTO
16 /17
PESO
DA RÉGUA
|
CARBALLIÑO
|
|||
10,00
|
GÁNDARAS
1
|
POSTO
14/13
MACEDO
|
MONFORTE
|
|||
10,00
|
GÁNDARAS
2
|
POSTO
12/11
PORTO
|
VILA REAL
|
|||
10,00
|
GÁNDARAS
2
|
POST 10/9
EUROCIDADE
|
V.N. GAIA
|
|||
11,00
|
GÁNDARAS
2
|
POSTO 8/7
O BARCO
|
OURENSE
|
|||
11,00
|
GÁNDARAS
2
|
POSTO 6/5
MAIA
|
MATOSINHOS
|
|||
11,00
|
GÁNDARAS
1
|
GANADOR 1
LUGO
|
GANADOR 3
GUIMARAES
|
1
|
||
12.00
|
GÁNDARAS
2
|
GAN.
(17-16) - 15
|
SARRIA
|
|||
12,00
|
GÁNDARAS
1
|
GANADOR 2
PONTEVEDRA
|
GANADOR 4
SANTIAGO
|
2
|
||
13.00
|
FINAL
XORNADA 4.
|
BALONMÁN
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
10,00
|
SARRIA
|
VIGO
|
38
|
LUGO
|
9
|
A
|
11,00
|
SARRIA
|
MAIA
|
21
|
MATOSINHOS
|
18
|
A
|
12,00
|
SARRIA
|
PORTO
|
22
|
V.N. GAIA
|
22
|
A
|
13,00
|
SARRIA
|
PONTEVEDRA
|
19
|
GUIMARAES
|
28
|
B
|
14,00
|
SARRIA
|
OURENSE
|
24
|
PESO DA
RÉGUA
|
13
|
B
|
BALONMÁN. SÁBADO, 8 XULLO DO 2017 – XORNADA
4. SEMIFINAIS.
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
11,00
|
SARRIA
|
CAMPIÓN A
MAIA
|
SUBCAMPIÓN
B
GUIMARAES
|
1
|
||
12,00
|
SARRIA
|
CAMPIÓN B
BRAGA
|
SUBCAMPIÓN
A
PORTO
|
2
|
||
16,00
|
SARRIA
|
POSTO
11/10
LUGO
|
PESO DA
RÉGUA
|
|||
17,00
|
SARRIA
|
POSTO 8/7
OURENSE
|
V.N. GAIA
|
|||
18,00
|
SARRIA
|
POSTO 6/5
PONTEVEDRA
|
VIGO
|
|||
19,00
|
SARRIA
|
GANAD(11-10)
-
|
MATOSINHOS
|
VOLEI
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
10,00
|
MONFORTE-1
|
V.N.
FAMILICAO
|
2
|
PONTEVEDRA
|
0
|
A
|
10,00
|
MONFORTE
-2
|
VIGO
|
2
|
BRAGA
|
0
|
A
|
11,00
|
MONFORTE
-1
|
V.
CASTELO
|
2
|
OURENSE
|
0
|
B
|
11,00
|
MONFORTE
-2
|
MATOSINHOS
|
2
|
MAIA
|
0
|
B
|
12,00
|
MONFORTE
-1
|
PORTO
|
2
|
GUIMARAES
|
0
|
C
|
12,00
|
MONFORTE
-2
|
NARÓN
|
0
|
MONFORTE
|
2
|
C
|
HORA
|
CAMPO
|
CLUB
|
TANTEO
|
CLUB
|
GRUPO
|
|
9,00
|
POSTO14/13
|
OURENSE
|
PONTEVEDRA
|
|||
10,00
|
POSTO
12/11
|
VIANA
|
BRAGA
|
|||
11,00
|
POSTO
10/9
|
GUIMARAES
|
NARÓN
|
|||
12,00
|
POSTO 8/7
|
LUGO
|
VIGO
|
|||
13,00
|
POSTO 6/5
|
GAIA
|
MAIA
|
|||
17,00
|
MONFORTE
|
CAMPIÓN A
FAMALICAO
|
CAMPIÓN B
MATOSINHOS
|
1
|
||
18,00
|
MONFORTE
|
CAMPIÓN C
OPORTO
|
MELLOR 2º
MONFORTE
|
2
|